Kapslownice

Kapslownice
Reklamy

W wielkich zakładach produkcyjnych ogromny nacisk kładzie się na rozwój nowoczesnych technologii. Obecnie obserwujemy narodziny nowej epoki, w której maszyny realizują niełatwe procesy pakowania i przetwórstwa żywności. Tworzy się kompletne linie rozlewnicze wyposażone w specjalistyczne maszyny pracujące z wielką efektywnością. Takimi urządzeniami są zakręcarki do butelek. Dziś wiele przedsiębiorstw nie wyobraża sobie przemysłu bez maszyn. Dobrze jest inwestować w nowoczesne rozwiązania, które zoptymalizują jakość pracy i zapewnią wysoki standard bezpieczeństwa.

Oferowane przez nas zakręcarki do puszek firmy Zalkin, jednego z liderów produkcji maszyn, to urządzenia, które idą z duchem czasu. Zakręcarki, podobnie jak inne maszyny pakujące, bardzo udoskonalają prace linii produkcyjnych. Zakręcarki z jedną głowicą pracują z produktywnością w granicach od 600 do 3 500 zakrętek na 1h. Natomiast zakręcarki rotacyjne są w stanie zamknąć od 3 500 do 60 000 opakowań na 1h. Możliwości tych maszyn są zatem olbrzymie.

Oferowane przez nas maszyny pakujące, takie jak zakręcarki, wpływają na lepszą wydajność linii produkcyjnej, co poprawia całość pracy zakładu. Mogą być wyposażone w różnego kształtu głowice, które w łatwy sposób można dostosować do właściwego opakowania. Zakręcarki do butelek to produkt przyszłości, w który warto zainwestować.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 6.6/10 (5 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Producent czujników

  Nasza firma Sentronik System zajmuje się produkcją i sprzedażą zaawansowanych czujników do maszyn i urządzeń przemysłowych. Nasze czujniki przeznaczon...

  Oznaczenia CE maszyny

  Wszystkie maszyny, urządzenia a także narzędzia wchodzące w zasięg dyrektywy 2009/104/WE powinny spełniać szereg wymagań związanych z zabezpieczeniem ...