Brykiet drzewny

Brykiet drzewny
Reklamy

W naszej ofercie sprzedażowej szczególne miejsce zajmuje wysokiej jakości brykiet drzewny. Cechuje się on dokładnym spalaniem, dzięki czemu nie wytwarza on dużych ilości popiołu i dymu, nie szkodząc tym samym środowisku i osobom przebywającym w pomieszczeniu z kominkiem. Jest on wytwarzany z trocin pochodzących z drzew iglastych i liściastych, które podczas procesu produkcji są poddawane dokładnemu suszeniu oraz ścisłemu prasowaniu. Są one prasowane pod ciśnieniem, dzięki czemu proces spalania brykietu trwa dłużej niż w innych przypadkach. Brykiet kominkowy z naszej stałej oferty sprzedażowej daje również gwarancję długotrwałego utrzymywania ciepła, dzięki czemu korzystanie z niego jest znacznie tańsze niż opalanie drewnem.

W naszym sklepie można nabyć również pellet drzewny, który nie ulega żużlowaniu i jest bardzo kaloryczny. Pozwala on ogrzać pomieszczenie w bardzo krótkim czasie od momentu rozpalenia ognia.

Nasza oferta obejmuje też piecyki i kominki koza, które mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w garażach, pomieszczeniach gospodarczych czy też w pawilonach handlowych. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 5.2/10 (15 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Kolektory słoneczne - www.czystegrzanie.pl

  Jeśli ktoś z Państwa wychodzi z takiego założenia, że płacenie za energię cieplną bądź elektryczną nie ma racji bytu, to ma rację - przecież wystarczy...

  Biokominki

  Yannkes Polska z Poznania, właściciel sklepu e-biokominki.pl zaprasza do zakupów. W ofercie sklepu ponad 300 biokominków, w tym modele wiszące do zawi...