Lumines Lighting

Lumines Lighting
Reklamy

Aluminiowe profile LED oraz akcesoria LED to najważniejsze produkty w ofercie "Lumines Lighting", przedsiębiorstwie realizującym swoje projekty w branży oświetleniowej.

Polecamy Państwu wysokiej jakości profile LED, elementy konieczne do montażu taśm LED. Nasze profile są dostępne w kilku wersjach: wpuszczane, napowierzchniowe, narożne. Wykonane są wyłącznie z krajowych surowców, łatwo się je montuje, uwagę zwraca także ich minimalistyczna i zarazem nowoczesna konstrukcja oraz ciekawy design. Od lat dbamy o to, aby dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości, dlatego systematycznie testujemy je w naszych laboratoriach.

Naszym klientom gwarantujemy rzetelność, terminowość i profesjonalną obsługę. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.lumines.pl.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 3.9/10 (12 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Oświetlenie zewnętrzne led

  Firma LedBruk Sp. z o.o. to firma z 10-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji przyszłościowego oświetlenia LED. Współpracujemy z inżyni...

  Abanet.pl - kinkiety

  Posiadamy w naszej ofercie lampy włoskie, lampy kryształowe oraz wiele innych rodzajów oświetlenia. Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą oraz dosk...