Monitoring, Systemy alarmowe, Automatyka bram - Montersi.pl

Monitoring, Systemy alarmowe, Automatyka bram - Montersi.pl
Reklamy

Działając od 2003 roku jako E-SYSTEM, dotarliśmy do czołówki dystrybutorów systemów zabezpieczeń. Instalatorzy, którzy z nami współpracują cenią sobie przede wszystkim rewelacyjną pomoc techniczną na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do każdego tematu.

Specjalnie dla profesjonalistów z branży stworzyliśmy sklep internetowy Montersi. pl, w którym możecie zakupić: alarmy, kamery przemysłowe, automaty do bram i rolet, domofony, urządzenia kontroli dostępu, nagłośnienie, systemy PPOŻ, szlabany, zasilacze przemysłowe i wiele innych urządzeń do systemów zabezpieczeń i inteligentnego domu.

Pracujemy dla Was od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00 do 17:00. Ponad 20-osobowy zespół jest do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów: 32 644 11 50, 32 644 11 58, 32 644 29 22.

Najwyższy poziom obsługi, świetne wsparcie techniczne, dostępność towaru i szkolenia warsztatowe, powodują, że jesteśmy wybierani jako solidny dostawca systemów zabezpieczeń.

Dołącz do nas już dziś - wejdź na www. montersi. pl i zarejestruj się w programie partnerskim. Zaproponujemy Ci rewelacyjne rabaty, ekspresowy czas dostawy i pełne wsparcie techniczne. Zapraszamy!

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 1.8/10 (14 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Promitel

  Promitel zajmuje się produktami z zakresu zabezpieczenia mienia. Jego profil to import i dystrybucja przedmiotów od krajowych i zagranicznych marek. W...

  Genway - domofony dla firm

  Genway ukierunkowywuje się w fabrykowaniu oraz zbytem zaawansowanych systemów ochrony zarówno dla przedsiębiorstw jak i poszczególnych budynków. Każdy...

  LockOnline.pl

  System master key oparty na idei jednego klucza, którym można otwierać każdy zamek w hotelach, szkołach, instytucjach finansowych czy innych obiektach...