ROYAL ARTS - architektura i projektowanie wnętrz

ROYAL ARTS - architektura i projektowanie wnętrz
Reklamy

O NAS
Marlena Kwiatkowska
Zdobyte zamiłowanie do antyków posiada dzięki babci, która podarowała jej przedwojenną maszynę do szycia Singer.
Kolekcjonerka polskiej szkoły plakatu. Uwielbia dekorować wnętrza przedmiotami z okresu art deco. Podziwia ich piękno ukryte w prostocie i w kunszcie wykonania. Jest częstym gościem na giełdach staroci i aukcjach sztuki.
Prywatnie od lat zauroczona twórczością Nikifora z Krynicy. Jej słabość do porcelany, szczególnie figurek z Ćmielowa i Ensa zaowocowała pokaźną kolekcją, która ku niezadowoleniu domowników systematycznie się powiększa.
OFERTA
W ofercie znajdują się :
1. Doradztwo inwestycyjne
Obecnie lokowanie majątku w sztukę staje się coraz bardzie popularne. Osoba stawiająca pierwsze kroki w tej formie inwestycji jest narażona na zakup przedmiotu w cenie nieadekwatnej do ich rynkowej wartości. Co gorsza może natrafić na przedmiot nieoryginalny.
Nasze doświadczenie w tej kwestii gwarantuje dokonanie rzetelnej oceny konkretnego przedmiotu. Oferujemy przygotowanie indywidualnego planu inwestycyjnego dla klienta zgodnie z jego wymaganiami.
2. Stylizacja wnętrz
Nasza znajomość rzeczy w aranżacji wnętrz pokazuje, iż w cenie mebli z katalogu tzw. masówek możemy zakupić przedmioty o wyjątkowej formie, perfekcyjnym wykonaniu, a do tego nieustannie zyskujących na wartości.
Tworzymy niepowtarzalne wnętrza skrojone do potrzeb naszych klientów. Nasza oferta dotyczy powierzchni mieszkalnych, jak często pomijanych biurowych. Należy pamiętać, że to właśnie wystrój biura, gabinetu, czy siedziby firmy ma ogromny wpływ na odczucia naszych kontrahentów. To wnętrze świadczy o nas i to ono jest naszą wizytówką. Klient, który będzie przebywał w otoczeniu rzeczy, które cieszą oko i wzbudzają zainteresowanie, z pewnością nie raz do nas jeszcze powróci.
Oferujemy również pomoc przy doborze elementów dekoracyjnych tj. przedmioty wykonane z porcelany, szkła, oświetlenie, polska szkoła plakatu, obrazy i wiele innych.
2. Wyszukiwanie dzieł sztuki na zlecenie.
Próbują Państwo bez większych rezultatów znaleźć porcelanową filiżankę Limoges do swojej kolekcji, a może szukają Państwo obrazu E. Dwurnika na prezent lub art dekowskiej toaletki?
Dzięki naszym kontaktom w świecie sztuki, malarstwie i antyków możemy Państwu zaoferować pełną gamę usług w wyszukiwaniu dzieł na zlecenie.
Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością podejmujemy się każdego zadania.
4. Renowacja.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 1.4/10 (9 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Magdalena Nowak - architekt Włocławek

  M DESIGN Magdalena Nowak to pracownia planowania i aranżacji wnętrz scalające pomysłowe nastawienie ze zrozumieniem potrzeb i oczekiwań klienta.

  Hokery metalowe

  Jeżeli decydujemy się na kupno mebli możemy preferować zarazem nowe jak też użytkowane wyroby. Przy nowiuteńkich meblach należy się liczyć z nieco wię...

  Remonty-Wnetrza.warszawa.pl

  Wykończenia wnętrz i remonty w Warszawie. Sprawnie, profesjonalnie i tanio. Zapewniamy wysoką jakość usług. Od wielu lat działamy w branży budowlano –...

  Lampy wiszące - polskielampy.pl

  Sklep z oświetleniem zaprasza do zakupów oraz sprawdzenia wyjątkowej oferty na lamy. W ofercie sklepu znajdują się najlepsze marki oświetleniowe: Azza...

  Joanna Maciejewska Organizuje Dom

  Decluttering - odgrać swój dom lub mieszkanie z moją pomocą. Nazywam się Joanna, jestem pasjonatką declutteringu - pomagam porządkować domową przestrz...