Adwokat Rozwód, rodzinne

Adwokat Rozwód, rodzinne
Reklamy

Rozwód? Podział majątku? Alimenty?

Gdy potrzebujesz kancelarii rodzinnej to zapraszamy na pierwszą konsultacje w sprawie. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o rozwód i podział majątku.

Adwokat Robert Ofiara posiada już ponad 10 letnie doświadczenie w problematyce rodzinnej. W latach 2004-2008 współpracował z KOPD a w l. 2011-2012 zasiadał w Radzie przy Fundacji Dzieci Niczyje. Kancelaria adwokacka przez mecenasa została założona w Warszawie w roku 2008.

Rozwód z winą czy bez winy
Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara udziela porad prawnych w sprawach o rozwód. Doradzamy strategię postępowania.

Jedna porada prawna w sprawie rodzinnej o rozwód, podział majątku czy kontakty z dzieckiem jest polecana, zwłaszcza gdy stosunki pomiędzy wkrótce byłymi małżonkami są złe a interesy rozbieżne.

Kancelaria Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka pomoże w postępowaniach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego. Zwłaszcza zapraszamy w sprawach o:

- rozwód
- podział majątku
- wykorzystywanie seksualne dziecka
- pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej
- zmiana miejsca pobytu dziecka
- uprowadzenie dziecka, konwencja haska
- alimentacyjnych


Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara ma siedzibę w samym sercu Stolicy. Zapraszamy do naszego biura przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Sprawy rodzinne prowadzimy na terenie woj. mazowieckiego! Wyłącznie sprawy precedensowe mogą być przez nas podjęte poza woj. mazowieckim.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 4.2/10 (5 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Tanie OC - najtansze-oc-online.pl

  Nasza strona to nie tylko wyszukiwarka najtańszych ofert ubezpieczeniowych, jakie obecnie są na rynku. Oczywiście możesz skorzystać z naszego zaawanso...

  G.WRÓBEL, A.LETKIEWICZ Zabrze

  Szukasz notariusza w Zabrzu? Zapraszamy do zapoznania się z Kancelarią Notarialną Grażyna Wróbel, Andrzej Letkiewicz. Przy dokonywaniu czynności notar...

  Biegli rewidenci

  Prezentacja usług doradztwa biznesowego, finansowego, gospodarczego. Nasza firma wspiera firmy na terenie Warszawy. Mamy doświadczenie w analizie spra...

  Deklaracje podatkowe Miechów - miechow-bilans.com.pl

  Prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, obsługa kadrowo-płacowa, ewidencje oraz pomoc w zakładaniu działalności gospo...