Doradca podatkowy - Biuro rachunkowe

Doradca podatkowy - Biuro rachunkowe
Reklamy

Biuro rachunkowe EDYTOR z Krakowa świadczy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe, a także obsługę kadr i płac. Usługi są prowadzone dla firm reprezentujących praktycznie każdą branżę, a także każdy rodzaj prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Biuro księgowe posiada również uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Wieloletnie doświadczenie oraz posiadane kwalifikacje i certyfikaty gwarantują świadczenie usług księgowych na najwyższym poziomie.
Zakres Świadczonych Usług
– prowadzenie ksiąg rachunkowych: ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku CIT i VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych z naliczaniem amortyzacji, sporządzanie bilansów, rachunków wyników, opracowanie sprawozdań dla GUS i NBP.
– prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów: ewidencjonowanie operacji gospodarczych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego PIT lub PPL oraz podatku od towarów i usług VAT, ewidencja środków trwałych z naliczaniem amortyzacji, prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów z rozliczaniem, sporządzanie rozliczeń rocznych.
– prowadzenie ewidencja przychodów: miesięczne naliczanie podatku PPE, sporządzanie deklaracji i rozliczeń dla potrzeb VAT, prowadzenie wykazu środków trwałych, sporządzanie rozliczeń rocznych.
– obsługa kadrowa: sporządzanie dokumentów, dotyczących umów o pracę, prowadzenie akt osobowych pracownika, prowadzenie spraw związanych z urlopami pracowników (wypoczynkowe, chorobowe, urlopy macierzyńskie i inne), sporządzanie dokumentacji, dotyczącej przebiegu zatrudnienia, prowadzenie rejestru badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzanie regulaminów wewnętrznych pracodawcy, obsługę zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych, obsługa kontroli PIP i ZUS.
– obsługa płacowa: sporządzanie list płac związanych z umowami o pracę, sporządzanie rachunków związanych z umowami cywilnoprawnymi, sporządzanie kart przychodów pracowników.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 3.3/10 (23 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Notariusz Lublin Grażyna Lewicka

  Mieszkasz w Lublinie i okolicy. Chcesz skorzystać z usług notariusza w Lublinie? - zapraszamy do Kancelarii Notarialnej Grażyny Lewickiej, która mieśc...

  Instytut Rozwoju Energetyki

  Firma działa na rynku energetycznym od bardzo wielu lat, zajmuje się oszczędzaniem w kwestii energii elektrycznej. Jest bardzo popularna i znana jako ...

  Anuluj dług łódź burkotlegal.pl

  Problemy finansowe wiążą się z ogromnym stresem i mogą być przyczyną sporów małżeńskich. Jeżeli widzisz, że Twoje obroty nie są na takim poziomie jak ...

  Firma Head hunterska

  Gorąco zapraszamy do obopólnej współpracy wszystkich Państwa zainteresowanych profesjonalnym doradztwem. W ramach naszej działalności wykonujemy czynn...