Kasai1.com - responsywne strony www Lublin, Puławy

Kasai1.com - responsywne strony www Lublin, Puławy
Reklamy

Nowoczesna strona internetowa to pojęcie względne. Internet rozwija się bardzo szybko, zaczyna ingerować w nasze otoczenie. Z internetem łączą się nie tylko komputery, smartfony, tablety ale także powoli urządzenia które do niedawna wcale nie były z nim kojarzone - ramki cyfrowe, czy panel dotykowy w nowoczesnej lodówce, nawigacja w samochodzie.
Dlatego ważne jest żeby co jakiś czas odświeżyć nasze firmowe strony www Lublin aby były zgodne z najnowszymi technologiami.

Wykonuję strony na popularnych systemach zarządzania treścią - CMS Joomla i WodrPress które rozwijane od wielu lat ewoluują wraz ze zmianami w internecie i same wyznaczają często nowe trendy.
Jeszcze kilka lat temu strony Internetowe Lublin budowane były w technologi html a o CMS'ach nikt nie słyszał.
Trudności w edycji stron html wymusiły pojawienie się CMS Joomla i WordPress które umożliwiały edycję treści strony www Puławy bez znajomości programowania - a tylko obsługi prostych programów biurowych.
Rozwój tabletów i smartfonów spowodował że strony internetowe Puławy wyposażone zostały w wersje mobilne serwisów.
Najnowszym trendem w projektowaniu strony www Lublin jest technologia responsywna.
Responsywne strony internetowe Lublin to strony które dopasowują się rozmiarami do wielkości ekranów urządzeń na których się wyświetlają - bez zmiany wielkości czcionek - skalowana jest tylko grafika.
Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne i coraz więcej firm zmienia swoje serwisy na zgodne z RWD - responsiwe web design.

Tworzę strony internetowe Puławy na popularnych systemach zarządzania treścią - Joomla i WordPress.
Działam na terenie lubelszczyzny: Lublin, Puławy, Kazimierz Dolny, Nałęczów. Wykonuję dla moich klientów także logotypy, ulotki, wizytówki.
Tworzę wycieczki wirtualne i fotografie reklamowe.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 3.5/10 (13 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  WordPress - projektowanie stron

  Zajmuję się projektowaniem stron na silniku WordPress. Wykonuję strony małym i średnim firmom. Profesjonalnie zajmuję się wdrożeniem całego projektu o...

  Kreator responsywnych stron turystycznych

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny hostingowo - webmasterskiej, gdzie mogą Państwo stworzyć stronę za pomocą zaimplementowanego kreatora a nastę...

  Tworzenie stron internetowych

  Szukasz strony internetowej przystosowanej do najnowszych standardów? Ze zintegrowanym Facebookiem, Snapchatem, Instagramem? Dobrze trafiłeś/aś! Przyg...

  Krakow.stronywww-24

  Nasza agencja zajmująca się tworzeniem stron internetowych zachęca do skorzystania z jej profesjonalnych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w spos...