Grupa 5D - profesjonalne zdjęcia i filmy ślubne

Grupa 5D - profesjonalne zdjęcia i filmy ślubne
Reklamy

Wszystkie Pary Młode z Bydgoszczy oraz okolicznych miast którym potrzebne są kompleksowymi usługami profesjonalnej fotografii ślubnej oraz filmowania serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowała dla Was bydgoska agencja fotograficzna Grupa 5D.

Grupa 5D jest doświadczonym studiem fotografii ślubnej, w które pracują zarówno utalentowani fotografowie jak i kamerzyści, dla których fotografia i filmowanie to dużo więcej niż praca - to prawdziwa pasja.

Grupa 5D oddaje w ręce swych klientów kompletny materiał ślubny obejmujący wszystkie etapy ślubu, a więc uwiecznienie na zdjęciach i filmach oraz obróbkę i montaż reportażu ślubnego, w którego skład wchodzą:

 1. zdjęcia i film z etapu przygotowań
 2. zdjęcia oraz wideofilmowanie ceremonii ślubnej
 3. zdjęcia i film z zabawy weselne
 4. zdjęcia oraz film plenerowy, tj. artystyczny plener ślubny w dowolnym miejscu
 5. zdjęcia i film z oświadczyn i sesje narzeczeństwa
 6. filmowanie powietrzne dronem latającym
Grupa 5D udziela się często podczas imprez i targów ślubnych, a także żywo dyskutuje i angażuje się w branżę ślubną. Posiada wielu partnerów, którzy świetnie dopełniają usługi filmowe i fotograficzne, tj., oferują sale ślubne, prowadzenie ślubu, auta ślubne, dekoracje i wiele innych.

Fotografowie i kamerzyści Grupy 5D mają własne studio w Bydgoszczy, w którym realizowane są sesje ślubne oraz tematyczne, Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, aby uzyskać więcej szczegół lub osobistego spotkania w Bydgoszczy w studio.

Dołącz do nas:

Ocena:

 • Ocena: 5.7/10 (24 głosów)


 • Inne informacje:

  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  Fotosekunda | fotografia ślubna i sesje fotograficzne

  Kreatywne sesje zdjęciowe oraz kreatywne sesje zdjęciowe są specjalnością firmy Marcela Zaborskiego. Firma specjalizuje się w następujących kategoriac...

  Fotografia reklamowa Poznań

  Potrzebujesz wykwalifikowanego fotografa? Foto Bruno - Fotograf Środa Wlkp. Zachęca do skorzystania z ofert. Zobacz moje fotografie! Jestem profesjona...

  Fotograf ślubny Kraków

  Ślub to bardzo ważny dzień w życiu człowieka przed którym jest masa problemów i spraw do załatwienia m.in. wybór fotografa.:-)